Reklamlar


Mithra Çiyayi

JİTEM ve Hizbul-Kontra’nın kurucularından, 1990’larda binlerce faili meçhulün emirlerini veren eski Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aytaç Yalman “Korona Virüsü” tarafından Eşşşek cennetine gönderilmiş. Sen şu Allah’ın işine bak ki, Türkiye’yi titreten, binlerce ananın yüreğine kor düşüren, kendini Tanrı yerine Koyan Aytaç Yalman toz zerreciği kadar olan bir virüsle tahterevalliyle bindirilmiş. Nerdeyse yaşasın Korona diyesim geliyor. Hiç bir örgüt ve partinin yapamadığını anarşist Korona yaptı. Hadi gözüm Korona seksen milyonun yüzünü güldür de bir kaç dakikalığına da olsa saraya da uğrayı ver. O zaman kimse aldığın canlara bakmaksızın seni Süpermen ilan eder. Bir anda şöhretin Urfa isotunu da geçer.

Sevgili Virüs, bak Erdoğan yaşına başına bakmadan Trump, Johnson, Merkel’le birleşerek Dünyadaki yaşlı nüfusu yok etmeye çalışıyor. Yok edemese bile en azından yarı yarıya indirmeye çalışıyorlar. Yeni çakma padişah Erdoğan da kendini afsunlu saymış olacak ki onlarla işbirliği yapıyor. Gerçi onun derdi yaşlılardan çok Zindandaki tutsaklar ve halkın başına bela ettiği ve yavaş yavaş onunda başına bele olacak İŞİD ve El Kaide türevi mülteci kılıklı göçmenlerdir ya. Neyse, siz gene de bana inanmayın.

Tabi şunu da belirtmekte fayda var ki, atmışın üstündeki yaşlıların büyük çoğunluğu anneler oluşturuyor. Yani topluma şunu diyebiliriz ki annenizi seviyorsanız bu gestapolara dur demelisiniz. Baksanıza, Annelerimizi Korona peşkeş çekiyor Pezevenkler. Benden söylemesi.

Her kes dua ediyor ama kimse elini taşın altına koymuyor. Onun içinde Allah hiçbir kulun duasını kabul etmiyor. Çünkü Erdoğan acılı turp turşusu gibi görünüyor.  Gülmeye çalıştığı zaman bile yüzünü kerpetenle geriyor. O kadar cimri ki botox’a bile gitmiyor, onun botoxunu evde Emine hanım yapıyor. Üç kulhuvaallah, Üç el hamd okuyarak. Ne yaparsın garibanlık, yoksulluk işte. Allah herkese harcayacağı malı versin. Dünya malın olmuş, sefasını sürmedikten sonra saraylarda alçaktan sürünsen ne olur ki. En çok Urfa eşeği İbo gibi sanatçı müsveddeleri senin için anırır, Nagehan kılçık gibiler de dans eder. Sayın Ahmet Nesin dediği söyleme bir gönderme yapıp “Erdoğan Karantinaya” mı diyelim. Bence, diyelim ve kampanya başlatalım. Ben başlatıyorum; ERDOĞAN KARANTİNAYA…

Her kes dua ede dursun KGB lideri, Namlı diktatör Putin onun karizmasını çizse de, kimse onu Korona virüsü gibi rezil edemez! Koranın estirdiği rüzgar Çin, İran, İtalya, Fransa gibi bir çok dev ülkeye diz çöktürmüşken, herhalde Erdoğan’ı da kündeye getirip tuş eder. Tabi bu arada olanda yaşlı garibanlara olur. Şu an her yaşlı bir garibandır, onun için yaşlı garibanlar dedim. Sakın yanlış anlaşılmasın eli kanlı katiller bu tespitin içinde değil. Korona gibi sosyalist ve eşitlikçi olmayacağım.

Bu arada bütün dünya devletleri devlet adamlığı gereği her gün televizyona çıkıp Korona Virüsü hakkında halkını bilgilendirip, ekonomik paketlerini açıklarken çakma Kral yedi gün evden çıkmadı. Ne ses, ne seda! Halklar derin bir nefes almış, savaş, ırkçı-faşist söylemlerden uzak yedi gün geçirmişti ki, IMF ve Dünya Bankası milyarlarca dolar ek ödemelerden söz ederek Korona Virüsüne karşı yapılacak çalışmalara destek sunacağını açıkladı. Ne olduysa o zaman oldu. Şimdiye kadar Korona Virüsünden söz eden gazeteciler gözaltına alınıyor, doktorların işine son veriliyordu. Milyonları duyan Çakma Kralın vücudu zelzeleye tutulmuş bir biçimde apar topar televizyona çıktı ve kükredi “hey IMF, hey Dünya Bankası, bizde de Korona Virüs var paraları bana vermeseniz bizdeki Korona Virüslü hastaların hepsini, DAIŞ virüsüyle birlikte Avrupa’ya yallarım” dedi ve  anında müjdeli haberi verdi, iş dünyasına yüz milyoncuk vaat ederken fakir fukarayı da unutmadı. Onlara da sabır, dua ve bedava kolonya vaat etti. Bunun üstüne bütün fakir fukara balkonlara çıkarak yüce kolonyayı selamladı. Bütün dindarlar da duaya durdular. Hacı hoca ise hepsi sarhoş olmuştu, çünkü diyanet alkol alınmasını caiz kılmıştı…

 Çakma kral karantinaya alınmalı!