36954217_2589722131053536_5966812272637509632_n.jpgNamik Amedi-mmezopotamya24.com
Adnan Oktar suç örgütüne yönelik operasyon başlatıldı.

Emniyet Müdürlüğü, Adnan Oktar Suç örgütüne yönelik operasyon başlatıldığını açıkladı. 235 şüpheliye yönelik operasyon yapılıyor. Suçlaramalar arasında cinsel saldırı, siyasi ve askeri casusluk ve inanç istismarı var.

Operasyonda çok sayıda silah, çelik yelek ve zırhlı araç ele geçirildi.

ADNAN OKTAR: ERDOĞAN VE SOYLU BİLMİYOR

İlk açıklamasıni yapan Adnan Oktar, şu ifadeleri kullandı:

“İngiliz istihbaratı uzun süredir bize operayon yapılmasını istiyor. Bu konuda Türkiye’ye heyet gönderildi. Tayyip Bey’in İngiltere ziyareti sırasında da bu talep kendisine iletildi.

Biz vatanına milletine bağlı insanlarız. PKK’ya, vatan millet düşmanlarına operasyon yapılması gerekirken bize yapılıyor. Bu operasyondan Tayyip Bey’in de İçişleri Bakanı’nın da haberi olduğunu düşünmüyorum. Kırgın değilim ama şaşkınım.”

‘SAYIN CUMHURBAŞKANIMI BİLGİLENDİRİYORUM…’

Adnan Oktar’ın televizyon kanalı A9’da programlar yapan Hüma Babuna isimli kişi de sosyal medya hesabından opersayon bilgisini doğrulayarak şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda bütün Adnan Oktar hocam ve arkadaşlarımın evlerine polis baskını var. İngiliz derin devletinin oyunu bu son zamanlarda yaptığımız faaliyetler neticesinde oluyor. Allah tuzaklarını başlarına geçirsin.

Sayın Cumhurbaşkanımı buradan bilgilendiriyorum şu anda yine İngiliz derin devletinin bir komplosuyla karşı karşıyayız Adnan Oktar Bey’in ve arkadaşlarının bulunduğu evkere polis baskını oluyor komplolara karşı müdahalesini istirham ediyorum.”

Kayyum atandı

Öte taraftan Adnan Oktar’ın tüm şirketlerine kayyum atandığı bildiriliyor